Żagań
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Wybrałem BPH

Wybrałem BPH

Banki rozdają karty, banki wyznaczają warunki, banki kreują swoja politykę i od banków zależy w jakim kierunku potoczy się współpraca pomiędzy bankami i klientami banków. Najczęściej współpraca klienta z bankiem zaczyna się od założenia konta i trzeba powiedzieć, że prócz faktu, że wybór konta i banku nie nast. najprostszą sprawą to później zależy od tego na jakim poziomie klient ten będzie korzystał z produktów i usług bankowych. Dlatego szukając najodpowiedniejszego dla siebie konta – jest to indywidualna sprawa każdego klienta – musimy wyznaczyć sobie priorytety. Nie każdy bank i nie każde konto z pewnością będzie nam odpowiadało.

Najczęściej szukamy jak najtańszych w obsłudze kont i bardzo ważne jest również i to czy bank proponuje nam bezprowizyjne bankomaty. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie jest tych banków za wiele, a poza tym właściciele bankomatów szykują się już do pobierania dodatkowych prowizji w wypłatę pieniędzy z bankomatów. I jeszcze jedno, banki działający w tak zwanym terenie nie mogą mieć i nie prowadzą własnej polityki, ponieważ jest ona uzależniona od banków-matek. Krótko mówiąc czy są to banki w warszawie czy banki w Żaganiu czy w Chełmie ich polityka zależna jest od central.

- To prawda i nie może być inaczej. Akurat mieszkam w Żaganiu więc nic dziwnego, ze przy wyborach najbardziej odpowiedniego dla mnie banku brałem pod uwagę banki w Żaganiu a nie na przykład w Zielonej Górze. Wybrałem bank BPH z wielu powodów, a jednym z nich była fakt, że bank ten wprowadza na swój rynek bankomaty z odczytem radiometrycznym. Ktoś nie tak dawno napisał że bank ten proponuje swoim klientom wypłaty z palca.

A to dlatego, że do wypłaty pieniędzy wystarczy tylko przyłożyć palec. Niepotrzebne będzie wprowadzanie dodatkowych czynności i takie zabezpieczenie moich pieniędzy bardzo mi się podoba. Wiele się słyszy przecież o czyszczeniu kont przez hakerów. Odczytów radiometrycznych inne banki w Żaganiu nie będą póki co mieć i dlatego wyprałem BPH – powiedział jeden z klientów tego banku.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zagan.pl. All rights reserved